Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Ανακοινώσεις » Γενικές Ανακοινώσεις » Προβολή Γενικής Ανακοίνωσης

Προβολή Γενικής Ανακοίνωσης

09.09.2013

Εφαρμογή Εργαλείων Διοίκησης Ολικής Ποιότητας στους Εκπαιδευτικούς Οργανισμούς

Λήξη υποβολής αιτήσεων Δευτέρα 14 Οκτωβρίου 2013

To Κέντρο Συνεχιζόμενης Εκπαίδευσης και Επιμόρφωσης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστήμιου Αθηνών (ΕΚΠΑ), στο πλαίσιο του προγράμματος με Κ.Ε. 11503 οργανώνει τα ακόλουθα Επιμορφωτικά Προγράμματα:

• Εφαρμογή Εργαλείων Διοίκησης Ολικής Ποιότητας στους Εκπαιδευτικούς Οργανισμούς, 20 ώρες. (Κωδ.: ISO) Έναρξη Μαθημάτων Παρασκευή  18/10/2013

Το εκπαιδευτικό πρόγραμμα παρέχει στον εκπαιδευόμενο τις απαραίτητες γνώσεις σχετικά με τη χρήση εφαρμογών για την εκπόνηση αναφορών σχετικών με την αξιολόγηση στην εκπαίδευση.

Το Επιμορφωτικό Πρόγραμμα απευθύνεται σε :

• Εργαζομένους σε δημόσιο και ιδιωτικό τομέα
  • Εκπαιδευτικούς όλων των βαθμίδων εκπαίδευσης
  • Εκπαιδευτές και Στελέχη Συνεχιζόμενης Κατάρτισης και Δια Βίου Μάθησης
  • Παιδαγωγούς, Συμβούλους Σχεδιασμού Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων
  • Φοιτητές όλων των εκπαιδευτικών αντικειμένων, οι οποίοι θα απασχοληθούν στο χώρο της εκπαίδευσης.
  • Εργαζόμενους σε Πανεπιστήμια, Μονάδες Διασφάλισης Ποιότητας και εκπαιδευτικούς οργανισμούς.
  • Κάθε ενδιαφερόμενο.

Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στο πλήρες κείμενο της ανακοίνωσης.

Η Αίτηση