Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Ανακοινώσεις » Φοιτητικά Θέματα » Προβολή Φοιτητικού Θέματος

Προβολή Φοιτητικού Θέματος

03.02.2014

Υποτροφίες για μεταπτυχιακές σπουδές από τα έσοδα του κληροδοτήματος "Π. Τριανταφυλλίδη", ακαδ. έτους 2012-2013

Υποβολή αιτήσεων: μέχρι 31/3/2014 και 11/4/2014

• Προκήρυξη επιλογής πέντε (5) υποτρόφων, χωρίς διαγωνισμό για μεταπτυχιακές σπουδές στο εσωτερικό από τα έσοδα του κληροδοτήματος «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ», που υπάγεται στην Άμεση Διαχείριση του Υπουργείου Οικονομικών.

Όσοι επιθυμούν να λάβουν μέρος στη διαδικασία της επιλογής μπορούν να υποβάλλουν τις αιτήσεις τους και τα απαιτούμενα δικαιολογητικά στο Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων το αργότερο μέχρι και τις 31 Μαρτίου 2014, ημέρα Δευτέρα.

Σχετικό αρχείο (αρχείο .pdf)

• Προκήρυξη επιλογής πέντε (5) υποτρόφων, χωρίς διαγωνισμό για μεταπτυχιακές σπουδές στο εξωτερικό από τα έσοδα του κληροδοτήματος «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ», που υπάγεται στην Άμεση Διαχείριση του Υπουργείου Οικονομικών.

Όσοι επιθυμούν να λάβουν μέρος στη διαδικασία της επιλογής μπορούν να υποβάλλουν τις αιτήσεις τους και τα απαιτούμενα δικαιολογητικά στο Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων το αργότερο μέχρι και τις 11 Απριλίου 2014, ημέρα Παρασκευή.

Σχετικό αρχείο (αρχείο .pdf)