Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Ανακοινώσεις » Φοιτητικά Θέματα » Προβολή Φοιτητικού Θέματος

Προβολή Φοιτητικού Θέματος

04.02.2015

Πρόσκληση Συμμετοχής στο Πρόγραμμα Επικαιροποίησης Γνώσεων Αποφοίτων "Περιβαλλοντική Διαχείριση-Σύγχρονα Εργαλεία"

Υποβολή αιτήσεων: μέχρι και 6/2/2015

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι στο πλαίσιο της Πράξης «Περιβαλλοντική Διαχείριση-Σύγχρονα Εργαλεία» του Προγράμματος Επικαιροποίησης Γνώσεων Αποφοίτων ΑΕΙ, δημοσιεύτηκε την Τετάρτη 28 Ιανουαρίου 2015, η πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τη συμμετοχή των εκπαιδευόμενων στους 2 κύκλους υλοποίησης του έργου.

Τη σχετική πρόσκληση θα την βρείτε στην παρακάτω διεύθυνση:

Οι ενδιαφερόμενοι απόφοιτοι καλούνται να υποβάλουν αίτηση εκδήλωσης ενδιαφέροντος (δεν υπάρχει συγκεκριμένο πρότυπο) και ένα βιογραφικό σημείωμα μέχρι και την Παρασκευή 6 Φεβρουαρίου 2015. Οι ώρες διεξαγωγής του προγράμματος θα είναι απογευματινές (16:00-21:00), 3 ή 4 φορές την εβδομάδα, σε αίθουσες τηλεδιάσκεψης των συνεργαζόμενων τμημάτων (με φυσική παρουσία).

Στο Πρόγραμμα Επιμόρφωσης, δεν προβλέπεται καταβολή διδάκτρων.

Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε ν’ απευθυνθείτε στην κ. Καραγιάννη Χρυσοβαλαντία, στο 2251036213 ή στο email: hkaragianni[at]env.aegean[dot]gr