Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Ανακοινώσεις » Φοιτητικά Θέματα » Προβολή Φοιτητικού Θέματος

Προβολή Φοιτητικού Θέματος

19.09.2016

Προκήρυξη-Πρόσκληση 4ου Πανελλήνιου Ανοικτού Διαγωνισμού Σκακιστικού Σκίτσου

Υποβολή αιτήσεων: μέχρι 21/11/2016

Προκήρυξη-Πρόσκληση 4ου Πανελλήνιου Ανοικτού Ατομικού Διαγωνισμού Σκακιστικού Σκίτσου του Σκακιστικού Επιμορφωτικού Ομίλου Καλαβρύτων Επαρχίας.

Ο Διαγωνισμός θα πραγματοποιηθεί στα Καλάβρυτα, από το Σάββατο(απόγευμα), 17 Δεκεμβρίου έως την Κυριακή, 18 Δεκεμβρίου 2016.

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλοι (ανοικτός Διαγωνισμός), χωρίς παράβολο (δωρεάν), με μία (1) αδημοσίευτη-πρωτότυπη Δημιουργία.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστέλλουν ταχυδρομικά μέσω ΕΛΤΑ, συστημένα και με απόδειξη παραλαβής στην εξής διεύθυνση: ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ (ΣΕΠΟΚΕ) ,υπόψη Προέδρου Δρ. Ν.Χ.Ραζή, Τ.Κ. 25001, ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ ΑΧΑΪΑΣ, έως την 21η Νοεμβρίου 2016.