Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Ανακοινώσεις » Φοιτητικά Θέματα » Προβολή Φοιτητικού Θέματος

Προβολή Φοιτητικού Θέματος

23.07.2014

Προκήρυξη ΠΜΣ Τμήματος Επικοινωνίας και ΜΜΕ ακαδ. έτους 2014-2015

Υποβολή αιτήσεων: έως 15/9/2014

Πρόσκληση υποβολής υποψηφιοτήτων εισαγωγής/φοίτησης στο Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών «Επικοινωνία και ΜΜΕ» για το ακαδημαϊκό έτος 2014-2015 (παράταση υποβολής αιτήσεων έως την 15η Σεπτεμβρίου 2014).

Το Τμήμα Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης της Σχολής Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών προσκαλεί σε υποβολή υποψηφιοτήτων για την εισαγωγή/ φοίτηση στο Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών "Επικοινωνία και ΜΜΕ".

Το Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών αποτελείται από πέντε (5) κατευθύνσεις:

1) Δημοσιογραφία και Νέα Μέσα
2) Πολιτική Επικοινωνία και Νέα Μέσα
3) Πολιτισμικές και Κινηματογραφικές Σπουδές
4) Συγκρούσεις και Επικοινωνία
5) Ψηφιακά Μέσα Επικοινωνίας και Περιβάλλοντα Αλληλεπίδρασης.

Η υποβολή των αιτήσεων γίνεται στη νέα διεύθυνση της Γραμματείας του Τμήματος Επικοινωνίας και ΜΜΕ, Αριστείδου 11, κάθε Δευτέρα-Τετάρτη-Παρασκευή και ώρες 10:00-13:00, εκτός από το διάστημα 11-29/8/2014, οπότε και η Γραμματεία θα παραμείνει κλειστή.

Προκήρυξη