Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Ανακοινώσεις » Φοιτητικά Θέματα » Προβολή Φοιτητικού Θέματος

Προβολή Φοιτητικού Θέματος

07.04.2015

Προκήρυξη ΠΜΣ "Εφαρμοσμένη Οικονομική και Χρηματοοικονομική" ακαδ. έτους 2015-2016

Υποβολή αιτήσεων: ανάλογα με την κατεύθυνση του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών

Το Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών στην Εφαρμοσμένη Οικονομική και Χρηματοοικονομική προσκαλεί τους ενδιαφερόμενους να υποβάλλουν αίτηση για την επιλογή μεταπτυχιακών φοιτητών για το ακαδημαϊκό έτος 2015-16.

Η επιλογή των υποψηφίων θα γίνει με βάση το βαθμό πτυχίου, τις συστατικές επιστολές, τη βαθμολογία σε εξετάσεις GMAT ή GRE αν υπάρχουν, τα πτυχία ξένων γλωσσών και την προσωπική συνέντευξη.

Η έναρξη των μαθημάτων θα πραγματοποιηθεί τον Οκτώβριο του 2015.

Το ΠΜΣ έχει δίδακτρα ύψους 1.800€ / εξάμηνο φοίτησης (συνολικά 3 εξάμηνα).

Πληροφορίες: Γραμματεία Π.M.Σ., τηλ. 210 3689846

Προκήρυξη:

Κατεύθυνση "Εφαρμοσμένη Λογιστική και Ελεγκτική"

Το Τμήμα Οικονομικών Επιστημών του Εθνικού Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών στο πλαίσιο λειτουργίας του ΠΜΣ «Εφαρμοσμένη Οικονομική και Χρηματοοικονομική» καλεί τους ενδιαφερομένους να υποβάλλουν αίτηση για την κατεύθυνση «Εφαρμοσμένη Λογιστική και Ελεγκτική» για το ακαδημαϊκό έτος 2015-2016.

Νέα Κατεύθυνση "Δημόσια Ελεγκτική"

Το Τμήμα Οικονομικών Επιστημών του Εθνικού Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών στο πλαίσιο λειτουργίας του ΠΜΣ «Εφαρμοσμένη Οικονομική και Χρηματοοικονομική» καλεί τους ενδιαφερομένους να υποβάλλουν αίτηση για την νέα κατεύθυνση «Δημόσια Ελεγκτική» για το ακαδημαϊκό έτος 2015-2016.