Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Ανακοινώσεις » Φοιτητικά Θέματα » Προβολή Φοιτητικού Θέματος

Προβολή Φοιτητικού Θέματος

02.02.2015

Προκήρυξη διαγωνισμού ανάδειξης δέκα (10) υποτρόφων εσωτερικού για προπτυχιακές σπουδές από τα έσοδα του κληροδοτήματος "Παναγιώτη Τριανταφυλλίδη"

Υποβολή αιτήσεων: μέχρι και 2/4/2015

Προκήρυξη διαγωνισμού ανάδειξης δέκα (10) υποτρόφων εσωτερικού, καταγόμενων από την Πελοπόννησο, για προπτυχιακές σπουδές ακαδ. έτους 2013-2014, από τα έσοδα του κληροδοτήματος «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ»  που υπάγεται στην άμεση διαχείριση του Υπουργείου Οικονομικών

Ο διαγωνισμός θα γίνει στην Αθήνα στις 23 Απριλίου 2015, ημέρα Πέμπτη και ώρα 08.00.

Όσοι επιθυμούν να λάβουν μέρος στο διαγωνισμό μπορούν μέχρι και τις 2 Απριλίου 2015, ημέρα Πέμπτη, να υποβάλλουν, κατά τις εργάσιμες ημέρες, τις αιτήσεις τους με τα δικαιολογητικά στο Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων.