Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Ανακοινώσεις » Φοιτητικά Θέματα » Προβολή Φοιτητικού Θέματος

Προβολή Φοιτητικού Θέματος

17.05.2016

ΠΜΣ "Διοίκηση και Διαχείριση Οικονομικών Μονάδων & Οργανισμών (ΔΔΟΜΟ)"

Υποβολή αιτήσεων: μέχρι 31/5/2016

Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών σε συνεργασία με το Τμήμα Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, με τίτλο

«Διοίκηση και Διαχείριση Οικονομικών Μονάδων & Οργανισμών (ΔΔΟΜΟ)»

Η ιστοσελίδα του προγράμματος: http://www.ddomo.econ.uoa.gr/

Το Δ-ΠΜΣ απονέμει Μεταπτυχιακό Δίπλωμα Ειδίκευσης (ΜΔΕ) στην Διοίκηση και Διαχείριση Οικονομικών Μονάδων & Οργανισμών (ΔΔΟΜΟ) με κατευθύνσεις:

α) Διοίκηση και Διαχείριση Οικονομικών Μονάδων & Οργανισμών με κατεύθυνση τον «Εσωτερικό Έλεγχο» (πραγματοποιείται στην αγγλική γλώσσα).

β) Διοίκηση και Διαχείριση Οικονομικών Μονάδων & Οργανισμών με κατεύθυνση στο «Στρατηγικό Μάνατζμεντ».

γ) Διοίκηση και Διαχείριση Οικονομικών Μονάδων & Οργανισμών με κατεύθυνση στη «Διαχείριση Κεφαλαίων και
Κινδύνων»
.

δ) Διοίκηση και Διαχείριση Οικονομικών Μονάδων & Οργανισμών με κατεύθυνση στη «Λογιστική».

ε) Διοίκηση και Διαχείριση Οικονομικών Μονάδων & Οργανισμών με κατεύθυνση στη «Διαχείριση Πόρων
Οργανισμών Υγείας»
.

Οι τίτλοι απονέμονται από το Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών με αναφορά των ονομάτων όλων των συνεργαζόμενων Τμημάτων.

Προθεσμία υποβολής αιτήσεων: 31/5/2016

Για περισσότερες πληροφορίες για τα προγράμματα και τον τρόπο υποβολής αίτησης, παρακαλούμε επισκεφθείτε τις επιμέρους ιστοσελίδες κάθε κατεύθυνσης.