Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Ανακοινώσεις » Φοιτητικά Θέματα » Προβολή Φοιτητικού Θέματος

Προβολή Φοιτητικού Θέματος

20.07.2015

Νέο Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών με τίτλο "Διοίκηση και Διαχείριση Οικονομικών Μονάδων & Οργανισμών (ΔΔΟΜΟ)"

του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών σε συνεργασία με το Τμήμα Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης

Νέο
 Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών σε συνεργασία με το Τμήμα Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, με τίτλο «Διοίκηση και Διαχείριση Οικονομικών Μονάδων & Οργανισμών (ΔΔΟΜΟ)»

Η ιστοσελίδα του προγράμματος: http://www.ddomo.econ.uoa.gr/

Το Δ-ΠΜΣ απονέμει Μεταπτυχιακό Δίπλωμα Ειδίκευσης (ΜΔΕ) στην Διοίκηση και Διαχείριση Οικονομικών Μονάδων & Οργανισμών (ΔΔΟΜΟ) με κατευθύνσεις:

α) Διοίκηση και Διαχείριση Οικονομικών Μονάδων & Οργανισμών με κατεύθυνση τον «Εσωτερικό Έλεγχο» (πραγματοποιείται στην αγγλική γλώσσα).

β) Διοίκηση και Διαχείριση Οικονομικών Μονάδων & Οργανισμών με κατεύθυνση στο «Στρατηγικό Μάνατζμεντ».

γ) Διοίκηση και Διαχείριση Οικονομικών Μονάδων & Οργανισμών με κατεύθυνση στη «Διαχείριση Κεφαλαίων και Κινδύνου».

δ) Διοίκηση και Διαχείριση Οικονομικών Μονάδων & Οργανισμών με κατεύθυνση στη «Λογιστική».

ε) Διοίκηση και Διαχείριση Οικονομικών Μονάδων & Οργανισμών με κατεύθυνση στη «Διαχείριση Πόρων Οργανισμών Υγείας».

Οι τίτλοι απονέμονται από το Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών με αναφορά των ονομάτων όλων των συνεργαζόμενων Τμημάτων.