Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Ανακοινώσεις » Φοιτητικά Θέματα » Προβολή Φοιτητικού Θέματος

Προβολή Φοιτητικού Θέματος

10.06.2014

20-21 Ιουνίου 2014

Η Ελληνική Επιστημονική Εταιρεία Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης για την Αειφορία (ΕΛ.Ε.ΕΤ.Π.Ε.Α) σε συνεργασία με το Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών - το Τμήμα Εκπαίδευσης και Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (ΤΕΑΠΗ), το Τμήμα Φιλοσοφίας, Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας (Φ.Π.Ψ.), και το Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών 'Θεωρία, πράξη και αξιολόγηση του εκπαιδευτικού έργου' (ΘΕΠΑΕΕ) (κατεύθυνση σπουδών: Περιβαλλοντική Εκπαίδευση για την αειφόρο ανάπτυξη) - διοργανώνουν την 1η Επιστημονική Συνάντηση Υποψηφίων Διδακτόρων και Μεταπτυχιακών Φοιτητών/τριών στην Περιβαλλοντική Εκπαίδευση / Εκπαίδευση για την Αειφόρο Ανάπτυξη η οποία θα πραγματοποιηθεί στην Αθήνα, 20 και 21 Ιουνίου 2014.

Την Παρασκευή 20 Ιουνίου οι εργασίες θα πραγματοποιηθούν στο κτήριο Μαράσλειου Διδασκαλείου Πανεπιστημίου Αθηνών (Μαρασλή 4, Αθήνα) και το Σάββατο 21 Ιουνίου στο κτίριο 'Κωστής Παλαμάς' (Ακαδημίας 48 και Σίνα, Αθήνα).

Για να μεταβείτε στην ιστοσελίδα της ΕΛ.Ε.ΕΤ.Π.Ε.Α., πατήστε εδώ

Αίτηση Συμμετοχής