Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Ανακοινώσεις » Ανακοινώσεις απο τρίτους » Προβολή ανακοίνωσης από τρίτους

Προβολή ανακοίνωσης από τρίτους

10.06.2010

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος, για την απόσπαση προσωπικού από Υπηρεσίες του Δημοσίου Τομέα

Αρχή Διασφάλισης Ποιότητας στην Ανώτατη Εκπαίδευση.

Λήξη προθεσμίας υποβολής αίτησης και βιογραφικού σημειώματος μέχρι τις 30 Ιουνίου 2010.

Η Αρχή Διασφάλισης Ποιότητας στην Ανώτατη Εκπαίδευση (ΑΔΙΠ, www.adip.gr), ενδιαφέρεται να απασχολήσει προσωπικό, πανεπιστημιακής, τεχνολογικής και υποχρεωτικής εκπαίδευσης (ΠΕ, ΤΕ και ΥΕ) με απόσπαση από Δημόσιες υπηρεσίες, ΝΠΔΔ και ΝΠΙΔ του Δημοσίου. Οι αποσπασμένοι θα κληθούν να υποστηρίξουν το διοικητικό ή και επιστημονικό-ερευνητικό έργο της Α.ΔΙ.Π.

Τυχόν πιστοποιημένη ειδίκευση σε ζητήματα διασφάλισης ποιότητας στην εκπαίδευση θα συνεκτιμηθεί.

Απαραίτητη προϋπόθεση η άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας.

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλουν στα γραφεία της Α.ΔΙ.Π. (Λεωφ. Συγγρού 44, Αθήνα 11742, 5ος όροφος) ή να αποστείλουν ηλεκτρονικά (στη διεύθυνση adipsecretariat[at]adip[dot]gr) σχετική αίτηση και αναλυτικό βιογραφικό σημείωμα μέχρι τις 30 Ιουνίου 2010.

Πληροφορίες: κ. Μαρία Παπαντωνίου, τηλ. 210.92.20.944.