Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Ανακοινώσεις » Ανακοινώσεις απο τρίτους » Προβολή ανακοίνωσης από τρίτους

Προβολή ανακοίνωσης από τρίτους

06.03.2012

Διάλεξη με θέμα: "Embroidered Flexible Radio Frequency (RF) Electronics"

Παρασκευή 16 Μαρτίου 2012, στις 14:00 στο Αμφιθέατρο Πολυμέσων, κτήριο Βιβλιοθήκης ΕΜΠ, Πολυτεχνειούπολη Ζωγράφου

Η Σχολή Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών του Εθνικού  Μετσόβιου Πολυτεχνείου (ΕΜΠ) και το Ελληνικό Παράρτημα του Ινστιτούτου  Ηλεκτρολόγων και Ηλεκτρονικών Μηχανικών (ΙΕΕΕ) σας προσκαλούν στη  διάλεξη του: Prof. John (Yiannis) L. Volakis ( ElectroScience Laboratory / Dept. of Electrical and Computer Engineering / The Ohio State University)

με θέμα: "Embroidered Flexible Radio Frequency (RF) Electronics”

H εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στο Αμφιθέατρο Πολυμέσων, κτήριο Βιβλιοθήκης ΕΜΠ, Πολυτεχνειούπολη Ζωγράφου, την Παρασκευή 16 Μαρτίου 2012, στις 14:00.

Η Πρόσκληση της διάλεξης και σύντομο βιογραφικό σημείωμα του εισηγητή.