Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Ανακοινώσεις » Ανακοινώσεις απο τρίτους » Προβολή ανακοίνωσης από τρίτους

Προβολή ανακοίνωσης από τρίτους

01.09.2011

3ο Διεθνές Συνέδριο Προσχολικής Αγωγής

Στα Ιωάννινα. στις 11, 12 και 13 Μαΐου 2012

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Ο Τομέας Παιδαγωγικής του Τμήματος Βρεφονηποκομίας του ΤΕΙ Ηπείρου, το Εργαστήριο Παιδαγωγικής και Διδακτικής Μεθοδολογίας του Παιδαγωγικού Τμήματος Νηπιαγωγών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων και το Παράρτημα Ηπείρου της Παιδαγωγικής Εταιρείας Ελλαδας (Π.Ε.Ε.) σε συνεργασία με το Forschungszentrum 'Kindheiten Gesellschaften' Der Bergischen Universität Wuppertal, το Graduierteν Κolleg 'Kindheiten Im Spannungsfeld Der Moderne' Hans-Böckler-Stiftung, Universitäten Wuppertal Und Kassel, και το Περιοδικό ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΘΕΩΡΙΑ ΚΑΙ ΠΡΑΞΗ ανακοινώνουν την πραγματοποίηση του 3ου Διεθνούς Συνεδρίου Προσχολικής Αγωγής με θέμα:

«Η έρευνα στην παιδική ηλικία: Προσδιορίζοντας ένα νέο ερευνητικό τοπίο».

Το Συνέδριο θα διεξαχθεί στα Ιωάννινα. στις 11, 12 και 13 Μαΐου 2012.

Ο χώρος θα σας γνωστοποιηθεί με νεότερη ανακοίνωση.

Πλήρες κείμενο