Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή νέων

07.01.2019

ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΓΡΑΠΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ακαδ.έτους 2018-19 του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας του Ε.Κ.Π.Α.

ΜΕΤΑΦΕΡΟΝΤΑΙ τη Δευτέρα 14 Ιανουαρίου 2019, λόγω έκτακτων καιρικών συνθηκών

ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Λόγω εκτάκτων καιρικών συνθηκών η αυριανή εξέταση (8-1-2019) στο γραπτό κείμενο και η συνέντευξη των υποψηφίων και για τα τρία ΠΜΣ του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας:

1. Πηγές, Λατρεία και Διαπολιτισμικός Βίος του Χριστιανισμού

2. Κοινωνική Θεολογία και επιστήμες του ανθρώπου,

3. Θρησκειολογία

ΜΕΤΑΦΕΡΟΝΤΑΙ τη Δευτέρα 14 Ιανουαρίου 2019 ως εξής:

Οι ώρες για τη ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ παραμένουν οι ίδιες: https://goo.gl/9kyRVQ

για όλα τα ΠΜΣ και τις Ειδικεύσεις/Θεματικές Ενότητες, εκτός από την ΕΙΔΙΚΕΥΣΗ "ΒΙΒΛΟΣ ΚΑΙ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΣ ΒΙΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ", η ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ της οποίας θα γίνει ώρα 13:00 στο χώρο της Κεντρικής Βιβλιοθήκης της Θεολογικής Σχολής.

Οι ώρες για το γραπτό κείμενο διαμορφώνονται ως εξής:

Α. Υποψήφιοι του ΠΜΣ Πηγές, Λατρεία και Διαπολιτισμικός Βίος του Χριστιανισμού ώρα 2-4μ.μ. στην Αίθουσα Οπτικοακουστικής Διδασκαλίας της Θεολογικής Σχολής ΕΚΠΑ.

Β. Υποψήφιοι των ΠΜΣ α) Κοινωνική Θεολογία και Επιστήμες του Ανθρώπου και β) Θρησκειολογία ώρα 4-6μ.μ. στην Αίθουσα Οπτικοακουστικής Διδασκαλίας της Θεολογικής Σχολής ΕΚΠΑ.

- ΠΡΟΣΒΑΣΗ

Γραμμές λεωφορείων: από στάση μετρό Ευαγγελισμός, 220, 221 (στάση 9η Ιλισίων), 235 (στάση τέρμα Ζωγράφου), 250 (στάση Θεολογική Σχολή).

Με αυτοκίνητο Ι.Χ., είσοδος από την πύλη της Πανεπιστημιούπολης στην Ούλωφ Πάλμε (ανοικτή). Οι πύλες εισόδου της Πανεπιστημιούπολης από το Νεκροταφείο Ζωγράφου και από την Καισαριανή είναι ανοικτές το μεσημέρι από 14:30-17:00.

Ο Διευθυντής των ΠΜΣ

Καθηγητης Γεώργιος Ν. Φίλιας