Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή νέων

28.02.2019

ΕΓΓΡΑΦΕΣ των επιτυχόντων του Π.Μ.Σ. "ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ" (Α ΕΞΑΜΗΝΟ 2019)

το διάστημα από Δευτέρα 4 έως και Δευτέρα 18 Μαρτίου 2019 στο Γραφείο 326, σύμφωνα με τη διαδικασία και τις οδηγίες που αναγράφονται στην ανακοίνωση

Έναρξη εγγραφών των νεοεισερχομένων φοιτητών και φοιτητριών του Π.Μ.Σ. «ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ» ακαδημαϊκού έτους 2018-19 (Α ΕΞΑΜΗΝΟ).

Πληροφορίες και υποστήριξη για τις εγγραφές: +30 6946303954.

Α. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΕΓΓΡΑΦΩΝ

Το διάστημα από Δευτέρα 4 έως και Δευτέρα 18 Μαρτίου 2019 στο Γραφείο 326 (Γ’ όροφος Κτηρίου Θεολογικής Σχολής, αριστερά από τους ανελκυστήρες).

ΟΔΗΓΙΑ: Για όσους/ες σκοπεύουν να καταθέσουν αίτηση εξαίρεσης από την καταβολή διδάκτρων, συνιστούμε να επιλέξουν ως ημέρα εγγραφής τη Δευτέρα 18 Μαρτίου 2019.

Β. ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΓΓΡΑΦΩΝ

- Αποκλειστικά έπειτα από κλείσιμο συνάντησης μέσω της ακόλουθης εφαρμογής: https://goo.gl/35rYUY

Κάθε συνεργασία αναμένεται να διαρκέσει περί τα είκοσι (20) λεπτά ανά περίπτωση.

ΟΔΗΓΙΑ: Για να κλείσετε συνάντηση, μεταβαίνετε στην ανωτέρω εφαρμογή, εισάγετε τα στοιχεία σας στην κατάλληλη θέση, περιμένετε λίγο και αποθηκεύονται αυτόματα. Δεν χρειάζεται κάποια άλλη ενέργεια. Μην χρησιμοποιείτε θέσεις που είναι ήδη κατειλημμένες από άλλους συναδέλφους σας, καθότι η δραστηριότητα του εγγράφου παρακολουθείται ηλεκτρονικά.

Γ. ΑΙΤΗΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ

- Έχετε μαζί σας σε έντυπη μορφή κατάλληλα συμπληρωμένη και υπογεγραμμένη την ακόλουθη Αίτηση: https://goo.gl/owC5FN

ΟΔΗΓΙΑ: Μεταβαίνετε στον ανωτέρω σύνδεσμο, από το μενού επιλέγετε Αρχείο>Λήψη ως>Microsoft Word. Μετά τη λήψη του εγγράφου, το συμπληρώνετε κατάλληλα στον Η/Υ σας. Τέλος, το εκτυπώνετε και το υπογράφετε.

Δ. ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΕΓΓΡΑΦΩΝ

(1) Μία (1) φωτογραφία τύπου αστυνομικής ταυτότητας

(2) Μία φωτογραφία σας σε ψηφιακή μορφή (την οποία θα έχετε μαζί σας σε ένα usb-stick) τύπου αστυνομικής ταυτότητας

(3) Αριθμός Α.Μ.Κ.Α.