Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή Εκδήλωσης

Επιστροφή διδακτικών συγγραμμάτων "Ευδόξου"

Σας ενημερώνουμε ότι λόγω των εκτάκτων μέτρων για την αποφυγή διασποράς του ιού COVID-19 η επιστροφή των συγγραμμάτων που παραλήφθηκαν παράτυπα από τους φοιτητές θα είναι εφικτή στη Βιβλιοθήκη της Θεολογικής Σχολής μετά την επαναφορά της εκπαιδευτικής λειτουργίας (όπως προβλέπεται στο ΦΕΚ 783/10-03-2020) κι αφού επιβεβαιωθεί ότι το Ίδρυμά μας λειτουργεί κανονικά.

Δεδομένου ότι οι δηλώσεις συγγραμμάτων θα διαρκέσουν μέχρι την Κυριακή 26/04/2020, ενώ δηλαδή τα έκτακτα μέτρα είναι σε ισχύ, οι φοιτητές μπορούν κατ΄ εξαίρεση να υποβάλουν δηλώσεις συγγραμμάτων για το Εαρινό εξάμηνο 2019-2020 ακόμα και εάν δεν έχουν επιστρέψει τα προαναφερθέντα συγγράμματα.

Τέλος, τονίζεται ότι μετά την λήξη των έκτακτων μέτρων θα πρέπει οι φοιτητές/τριες να φροντίσουν για την επιστροφή των συγγραμμάτων σύμφωνα με την ισχύουσα διαδικασία.

Από τη Γραμματεία του Τμήματος