Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή Εκδήλωσης

14.04.2020

ΕΝΑΡΞΗ ΔΗΛΩΣΕΩΝ μαθημάτων εαρινού εξαμήνου, ακαδ. έτους 2019-2020 στην ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ (my-studies) του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας του Ε.Κ.Π.Α.

Προθεσμία δηλώσεων: από Πέμπτη 16 Απριλίου 2020 έως και Δευτέρα 25 Μαΐου 2020

Δηλώσεις Μαθημάτων ακ. έτους 2019 – 2020

Οι δηλώσεις μαθημάτων υποβάλλονται μέσω της ιστοσελίδας  http://my-studies.uoa.gr

ΟΔΗΓΙΕΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Προθεσμία δηλώσεων

από  Πέμπτη 16 Απριλίου 2020

έως και Δευτέρα 25 Μαΐου 2020

- οι φοιτητές του 1ου  και  2ου  έτους σπουδών δηλώνουν μέχρι και 9 μαθήματα μόνο από τα εαρινά εξάμηνα.

- οι φοιτητές του 3ου  έτους σπουδών δηλώνουν μέχρι και 13 μαθήματα μόνο από τα εαρινά εξάμηνα.

- οι φοιτητές του 4ου  έτους σπουδών δηλώνουν μέχρι και 18 μαθήματα μόνο από τα εαρινά εξάμηνα.

- οι επί πτυχίω φοιτητές (δηλαδή από το 5ο έτος φοίτησης και μετά) δικαιούνται  να δηλώσουν μέχρι και 40 μαθήματα από όλα τα χειμερινά και εαρινά εξάμηνα.

- Οποιαδήποτε είσοδος στο σύστημα για επανέλεγχο-αλλαγή της δήλωσης (όσο είναι ανοικτό το web) την ακυρώνει αυτόματα και για τον λόγο αυτό, θα πρέπει να επαναληφθεί η δήλωση εκ νέου και να οριστικοποιηθεί.

- Για να επιβεβαιώσετε τα μαθήματα που έχετε δηλώσει διαβάστε τις οδηγίες

-! Μετά το πέρας της προθεσμίας οριστικοποιούνται οι δηλώσεις και ελέγχετε τη δήλωσή σας στο   Ιστορικό δηλώσεων (κάτω δεξιά της αρχικής οθόνης)

ΠΡΟΣΟΧΗ!  Μετά τη λήξη των δηλώσεων καμία εκπρόθεσμη δήλωση δεν θα γίνει δεκτή.

Από τη Γραμματεία

14.04.2020