Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή Εκδήλωσης

Ανακοίνωση για τις Διδακτικές Ασκήσεις Θρησκευτικής Αγωγής Ζ΄ ΕΞΑΜΗΝΟΥ

Δευτέρα 11 Νοεμβρίου 2019 και ώρα 18.00 – 21.00: πρώτη συνάντηση με τη διδάσκουσα και ενημέρωση για τις διδακτικές επισκέψεις σε σχολικές μονάδες

Μετά την ανάληψη καθηκόντων της Επίκουρης Καθηγήτριας του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας κας Κομνηνού Ιωάννας, διδάσκουσας του  μαθήματος του Ζ’ εξαμήνου Διδακτικές Ασκήσεις Θρησκευτικής Αγωγής σε σχολικές μονάδες και Αξιολόγηση ΔΙδακτικου Εργου γνωστοποιούνται στους φοιτητές / φοιτήτριες τα κάτωθι:

(1)     Τη Δευτέρα 11 Νοεμβρίου 2019 μεταξύ 18.00’ – 21.00’ θα γίνει το μάθημα (πρώτη συνάντηση με τη διδάσκουσα) στην αίθουσα Α’. Καλούνται οι εγγεγραμμένοι φοιτητές και φοιτήτριες του Τμήματος να προσέλθουν στο μάθημα κανονικά προκειμένου να ενημερωθούν και για τις διδακτικές επισκέψεις τους σε σχολικές μονάδες.

(2)     Οι ανακοινώσεις που αφορούν στο μάθημα θα αναρτώνται στην επίσημη ιστοσελίδα του Τμήματος http://www.soctheol.uoa.gr/ μέχρι νεωτέρας.

Εκ του Γραφείου της Διδάσκουσας
Επικ. Καθηγήτριας κας Ιωάννας Κομνηνού